22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2020 14:00

Фото без описуОднією з найбільш трагічних дат в історії нашого народу є день початку Другої світової війни – 22 червня 1941 року. Традиційно біля пам’ятників загиблим воїнам в м.Ржищів та населених пунктах Ржищівської міської ОТГ.відбуваються траурні мітинги з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні. В цьому році через продовження періоду проти епідеміологічних заходів 22 червня відбулось покладання квітів до пам’ятних місць.

В скорботних заходах взяли участь в.о. міського голови Крістіна Чорненька, керівники органів місцевого самоврядування, представники трудових колективів, громадськості. Присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг на полі бою, загинув у фашистських концтаборах, помер від важких ран у роки Другої світової хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

З кожним роком серед нас залишається все менше і менше учасників і свідків тих подій. Але ми їх пам'ятаємо, адже в ім'я Батьківщини вони віддали найдорожче - життя.