ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 22.06.2020 15:23

Фото без описуПрофесія медика найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя і це особливо важливим стало в період епідеміологічної ситуації коли кожен з медпрацівників виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців - чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію.

19 червня з нагоди Дня медичного працівника у Ржищеві відбувся урочистий захід та церемонія нагородження працівників сфери медицини.

Зі словами привітань на урочистому зібранні до всіх присутніх звернулася в.о. міського голови Крістіна Чорненька, та за клопотанням головного лікаря та адміністрації КНП «Ржищівського міського центру первинної медикосанітарної допомоги» вона вручила нагороди з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника:

• - Маценко Лідії Яківні – лікару-педіатру КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ржищівської міської ради;
  • - Когут Олені Олександрівні – лікару-педіатру КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • - Чехівській Світлані Михайлівніі – лікару загальної практики-сімейної медицини, КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» с. Пії;
  • - Вдовенко Віті Олексіївні – сестрі медичній загальної практики-сімейної медицини, КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» с. Пії;
  • - Онищенко Анні Асатурівні – сестрі медичній КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • - Онуфрієвій Ларисі Володимирівні – сестрі медичній КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • - Боцвін Анні Анатоліївні – реєстратору медичному КНП «Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
  • - Коломієць Людмилі Федосіївні – лікару-хірургу КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Пустовій Ніні Володимирівні – сестрі медичній поліклініки;
  • - Заблоцькій Ірині Володимирівні – лаборанту клініко-діагностичної лабораторії КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Доломині Оксані Василівні - сестрі медичній травмпункту «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Капітоненко Аллі Іванівні - сестрі медичній дитячого відділення КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Козодой Надії Іванівні - сестрі медичній денного стаціонару КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Анголенко Віталії Сергіївні – кухару КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Осніцькій Людмилі Григорівні - сестрі медичній терапевтичного відділення
  • - Тімаковому Олександру Юрійовичу – водію КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Коваль Ірині Миколаївні – економісту КНП «Ржищівська міська лікарня»;
  • - Білявському Валерію Вікторовичу – фельдшеру з медицини надзвичайних станів.

Любов Апостол - директор Ржищівської міської лікарні, Олена Когут - голова первинної профспілкової організації Ржищівської міської лікарні та Яна Тихомирова - директор центру первинної медикосанітарної допомоги привітали зі святом та вручили Подяки своїм колегам - ювілярам з медичного стажу роботи:

30 років:

• - Дудці Ользі Миколаївні – молодшій медичній сестрі травмпункту;
  • - Якунічевій Василині Анатоліївні – сестрі медичній маніпуляціного кабінету поліклініки;

25 років:

• - Живиці Катерині Іванівні – молодшій медичній сестрі терапевтичного відділення;
  • - Мазур Любов Петрівна – кухар харчоблоку;

20 років:

• - Єфремовій Ларисі Миколаївні - молодшій медичній сестрі дитячого відділення;
  • - Кузьменко Світлані Анатоліївні – рентген лаборанту поліклініки;
  • - Короп Лілії Валентинівні - лікарю акушеру-гінекологу;
  • - Михайленко Марії Василівні – бухгалтеру КНП «Ржищівська міська лікарня»;

5 років:

• - Животенко Наталії Олексіївні – молодшій медичній сестрі поліклініки;
  • - Петренко Оксані Яківні - помічнику кухаря.

Очільники КНП «Ржищівська міська лікарня» щиро дякували Руслану Кузьменку - депутату Київської обласної ради за вчасну та кваліфіковану підтримку у вигляді проти епідеміологічних засобів для медперсоналу з перших днів карантину, завдяки чому ситуація в лікарнях Ржищівської громади залишилась нормально стабільною.

Пісенними та творчими подарунками присутніх вітали працівники сфери культури та аматори сцени:

• - Володимир Пасека – ржищівський співак-композитор.
  • - Аматорський фольклорний ансамбль «Півчаночка» з с.Півці, керівник Галина Лисенко ;
  • - Олена Пасека – співачка, начальник відділу культури і туризму;
  • - Фольклорний колектив «Горицвіт» з с.Уляники, керівник Ірина Василенко;
  • - Марина Полковніченко та Анастасія Акутіна – молоді співачки ржищівського краю.

Велика шана і дяка і уклін медпрацівникам за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканцям нашої громади! Нехай талановиті руки наших медпрацівників і надалі дарують людям надію і вселяють віру у зцілення.