У РЖИЩЕВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2020 15:38

Фото без описуУ День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні делегація від виконавчого комітету Ржищівської міської ради у складі в.о. міського голови Крістіни Чорненької, начальника відділу культури та туризму Олени Пасеки, головного спеціаліста відділу Людмили Леляк, начальника Ржищівського міського територіального центру соціального обслуговування Людмили Степанової, начальника Ржищівського УСЗН Наталії Плоскої, голови Ради ветеранів Ржищівської ОТГ Лариси Моргун та представників громадськості віддали шану загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти до пам'ятника загиблим воїнам у парку ім.Т.Г.Шевченка та пам'ятника загиблим мирним жителям Ржищівщини в урочищі Крутий Вивіз.

Фото: Газета Ржищівської ОТГ "Ржищівський вінок"