Випробовування новітніх агротехнологій у польових умовах

Дата: 26.06.2020 11:03

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent запрошують Вас на масштабну польову подію «УКАБ Агротехнології».

Коли: 29 липня 2020 року

Час проведення: 09:00-18:00

Де:  HarvEast Holding, с. Ревне, Бориспільський р-н Київська обл.

GPS координати: 50.278394, 30.824128

УКАБ АГРОТЕХНОЛОГІЇ – це:

• Одноденна польова подія національного масштабу у форматі демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах
  • 1500+ відвідувачів
  • Демонстраційні ділянки посівів кукурудзи
  • Велика виставкова зона статичних експозицій, техніки, ресурсів, систем точного землеробства
  • Тематичні майстер-класи, семінари та тест-драйви
  • 8 + годин спілкування в професійному середовищі
  • Розіграш цінних подарунків

Під час демопоказів ви побачити в роботі: зернозбиральні комбайни – перевантажувачі зерна –зерновози для збору ярого ячменю; агрегати для поверхневого обробітку ґрунту; сівалки для посіву озимих культур; самохідні та причіпні обприскувачі.

22 квітня наша команда провела посів демонстраційних ділянок кукурудзи в рамках підготовки до польової події. Участь у посіві взяли наступні бренди сівалок точного висіву : Great Plains PL 5500 (Great Plains); Kinze 3000 (АІКО); Kverneland Optima SX (Альбіон); Equalizer Precision C (Центр інновацій АСП); Massey Ferguson 9108 VE (АМАКО); Lemken Azurit 9 (LEMKEN); Vaderstad Tempo F8 (Väderstad); Horsch Maestro 24.70 SX (Агробудівельний альянс «Астра»). Облік виконання агротехнологічних операцій проводився системою Climate FieldView.

Участь у події – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

(044) 298-00-91

Електронна скринька