Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу взяти учать у вебінарі «Розвиток жіночого підприємництва в Україні: системні бар’єри для жіночого підприємництва, кращі практики і фактори успіху бізнесі на чолі з жінками»

Дата: 30.06.2020 09:18

Фото без опису
З метою інформаційної підтримки та розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу Київщини, в рамках реалізації Програми  розвитку малого і середнього підприємництва  у Київській області на 2019-2020 роки, департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації заплановано проведення вебінару «Розвиток жіночого підприємництва в Україні: системні бар’єри для жіночого підприємництва, кращі практики і фактори успіху бізнесі на чолі з жінками», що відбудеться 01.07.2020року о 12-00год.

Анкета для реєстрації учасників вебінару розміщено за посиланням:  https://forms.gle/JCpN1gVM1q31vR7f6