Вітання виконуючої обов'язки Ржищівського міського голови з Днем Національної поліції України

Дата: 03.07.2020 14:18

Фото без опису4 липня в Україні офіційно відзначають досить нове державне професійне свято – День  Національної поліції України!
Тож щиро вітаю з професійним святом всіх захисників правопорядку, і у першу чергу - працівників Ржищівського відділення поліції !

Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, в непростих умовах  сьогодення вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.  Ви дбаєте про захист життя і здоров’я громадян, захищаєте їхні права і свободи, завжди готові прийти на допомогу  тим, хто потрапив у біду, цілодобово оберігаєте громадський порядок і безпеку.

У переддень професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, миру, злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо Українського народу!

Виконуюча обов’язки Ржищівського міського голови Крістіна ЧОРНЕНЬКА