09.07.2020 року в приміщенні Будинку культури відбулася робоча зустріч з начальником ГУ Національної поліції України в Київській області Андрієм Нєбитовим

Дата: 09.07.2020 14:08

09 липня 2020 року об 11.00 в міському Будинку культури відбулася робоча зустріч начальника ГУ Національної поліції України в Київській області Андрія Анатолійовича Нєбитова з  керівництвом Ржищівської ОТГ, депутатським корпусом та жителями громади щодо подальшої роботи Ржищівського відділення поліції.

Анатолій Нєбитов коротко розповів про реорганізацію, яка зараз відбувається в Національній поліції України, а саме в Київській області, та запевнив усіх присутніх, що у Ржищівській ОТГ залишаються всі штатні одиниці, які є на даний час в Ржищівському міському відділенні поліції, крім керівних посад. Відповів на всі запитання присутніх, повідомив, що новопризначений начальник Обухівського районного відділу поліції проведе подібну зустріч з жителями Ржищівської ОТГ та детально розповість про новий підхід роботи поліції з громадськістю.