Щодо отримання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020 році

Дата: 14.07.2020 14:40

Фото без описуАнтимонопольний комітет України відмінив процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”. Тож тепер передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги на дітей, які народились у 2020 році та не були забезпечені цією допомогою. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Так, 3 березня 2020 року було ухвалено постанову Кабінету міністрів України № 172 “Деякі питання забезпечення дитини при народженні одноразовою натуральною допомогою “пакунок малюка”.

Пояснюється, що відповідно до цієї постанови у 2020 році закупка одноразової натуральної допомоги за рахунок коштів державного бюджету проводиться централізованою закупівельною організацією — державна установа “Професійні закупівлі”.

Проте, 30 червня 2020 року за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольним комітетом України ухвалено рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Міністерством соціальної політики України з метою забезпечення кожної дитини, яка народилася у 2020 році, “пакунком малюка” розроблено проект урядового рішення, яким передбачається запровадити виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка? на дітей, які народились у 2020 році, та не були забезпечені цією допомогою.

У відомстві запевнили, що питання забезпечення допомогою “пакунок малюка” новонароджених дітей в усіх регіонах України перебуває на постійному контролі Мінсоцполітики.

При прийнятті офіційного документа, працівниками УСЗН Ржищівської МР буде повідомлено всіх заявників, які не отримали допомогу, про порядок виплати грошової компенсації.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону: 04573 21440, або пишіть на електронну адресу управління: rjuszn@ukr.net