СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ: ВИЇЗД В СЕЛА ГРЕБЕНІ ТА ЮШКИ

Дата: 30.07.2020 10:58

Фото без описуОсновна мета виїздів Ржищівського міського територіального центру - це вивчення потреб населення та покращення надання соціальних послуг в Ржищівській ОТГ.

Сьогодні, 29 липня відбувся виїзд в с.Юшки та Гребені. Люди з добрими серцями зустріли нас привітно та гостинно. Вже традиційно працівники Терцентру відвідали домівки жителів сіл. Приділили їм увагу, поспілкувались. Медичний працівник провела бесіди, щодо попередження інсультів та інфарктів, обов'язково виміряла артеріальний тиск.

Люди похилого віку дякували за прояв доброти і турботи про них, адже завдяки Благодійному фонду Руслана Кузьменка вони отримали безкоштовні послуги перукаря, як вдома так і в приміщенні сільської ради.

Ржищівський міський територіальний центр і надалі буде надавати соціальні послуги по Ржищівській ОТГ.

Інфо: Терцентр