ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 26.08.2020 11:38

Фото без опису26 серпня 2020 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Терещенка Ю.Г. відбулося позачергове (14) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 10 членів виконкому.

Було розглянуто 22 проєкти, які потребували термінового вирішення: про організацію та проведення на території м.Ржищева призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року, про приписку до призовної дільниці громадян 2004 року народження, про затвердження та погодження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Ржищівської міської ОТГ та через віддалене робоче місце адміністратора ЦНАП. На засіданні виконкому було затверджено графік маршрутів із збирання та перевезення, твердих побутових відходів для приватного сектору м. Ржищів на 2020 рік в новій редакції та прийнято рішення про відновлення вуличного освітлення по вулиці Гагаріна в с.Яблунівка Кагарлицького району Київської області. Також розглянули питання, що стосуються містобудування та архітектури Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади.