Оздоровлення постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО у 2020 році

Дата: 26.08.2020 11:57

Фото без описуЗгідно Постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням” (зі змінами) проводиться по трьохсторонній угоді: санаторно – курортний заклад, управління і громадянин. Громадяни самі обирають санаторій, де б вони хотіли оздоровитися та період оздоровлення.

Термін проходження санаторно-курортного лікування у санаторно-курортних закладах для осіб з інвалідністю становить 18 днів.

Хто бажає оздоровитися у 2020-20201 році просимо звертатися до управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради, кабінет № 9 з слідуючими документами:

1. довідка №070/о з поліклініки для надання путівки,

2. копія паспорту,

3. копія ідентифікаційного коду,

4. копія посвідчення АТО.