Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ КИЇВЩИНИ!

Дата: 27.08.2020 10:38
Кількість переглядів: 427

Фото без описуВиплати заробітної плати «у конвертах» стали однією із складових тіньової економіки. Від несплати податків та внесків країна щороку втрачає мільярди гривень доходів до державного і місцевих бюджетів та Пенсійного фонду України, а працівники залишаються без відповідного соціального захисту та належного пенсійного забезпечення.

Згідно реєстру застрахованих осіб, у Київській області понад 398 тисяч застрахованих осіб. З них біля 72 тисяч отримують заробітну плату на рівні або меншу за мінімальну. А пенсіонерів на обліку – 552 тисячі осіб. Тобто, на одну тисячу працюючих припадає 1400 пенсіонерів.

Головне управління Держпраці у Київській області повідомляє, що з 1 вересня поточного року посилюється контроль за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.

Чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Кримінальна відповідальність: штраф від 34 до 85 тис. грн., позбавлення права займати певні посади на строк до 5 років, арешт до 6 місяців, виправні роботи на строк до двох років.

Адміністративна відповідальність: штраф від 8,5 до 34 тис. грн.

Фінансова відповідальність: штраф від 47,2 тис.грн. до 141,7 тис. грн.

Для роботодавця тепер набагато вигідніше платити офіційну заробітну плату, сплачувати єдиний соціальний внесок, ніж сплачувати штрафи.

Шановні роботодавці! Подбайте про гідне майбутнє свої працівників вже сьогодні! Поважайте державу, в якій ви живете та працюєте!

Інформаційні матеріали за посиланням:

https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора