Конкурс дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади 2020»

Дата: 04.09.2020 14:32

про проведення конкурсу дитячого малюнку
«Мальовничі куточки Ржищівської громади 2020»

За пропозиції місцевих художників, а саме Ганушевич Людмили Віталіівни проводиться конкурс (далі Конкурс) дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади».

1. Мета конкурсу:

• Виховання патріотизму підростаючого покоління,
  • любові до рідного міста, громади;
  • надання дітям можливості реалізації власних творчих здібностей.

2. Завдання Конкурсу:

• надати дітям шкільного віку можливість вільно висловлювати свої думки у формі творів мистецтва;
  • створити додаткові умови для розвитку творчого потенціалу дітей;
  • сприяти розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку талановитих дітей.

3. Строки проведення:

Конкурс проводиться в період з 05 вересня 2020 р. до 05 жовтня 2020р. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 05 жовтня 2020 р.за адресою: м.Ржищів, вул. Ярмаркова, 24А, (Ржищівський будинок дитячої та юнацької творчості, щодня (окрім вихідних) з 1200 до 17.00 Контактна особа –Кнуренко Анастасія м.т. 066 4030911.

4. Учасники Конкурсу:

В Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Ржищівської міської об’єднаної територіальної громади за трьома віковими групами:

Молодша група - учні 1-4 класів;

середня група - учні 5-7 класів;

старша група - учні 8-9 класів.

5. Вимоги до конкурснихробіт:

1. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально учасником Конкурсу.
    2. Техніка виконання конкурсних робіт обирається автором на власний розсуд(живопис, пейзаж, портрет).
    3. Робота виконується фарбами та олівцями
    4. У конкурсних роботах має бути зображено бачення учасника мальовничих куточків громади, родини-своєї сім»ї
    5. Розмір конкурсної роботи має бути форматом А-3.
    6. На зворотному боці конкурсної роботи повинно бути зазначено: назва роботи, техніка виконання, прізвище, ім’я та вік автора, населений пункт.
    7. Надіслані конкурсні роботи не оформлюються рамками, паспарту, наклейками, надписами та ін.

6.Критерії оцінки конкурсних робіт:

Оцінювання робіт здійснюватиметься виходячи з критеріїв:

• оригінальність ідеї;
  • тематична відповідність та повнота розкриття визначеної теми;
  • творчий підхід (не допускається копіювання, запозичення тем тощо);
  • рівень володіння технікою виконання, матеріалом;
  • охайність конкурсної роботи.

7. Умови проведення Конкурсу:

Конкурс проводиться у 1 етап.

Конкурсні роботи авторам не повертаються і не рецензуються.

8. Підведення підсумків Конкурсу:

Для оцінки конкурсних робіт утворюється журі, до складу якого залучаються представники організаторів Конкурсу та фахівці:Сергій Дуплій-заслужений художник України та художники громади:Людмила Ганушевич, Віра Вертиленко, Віталій Кітик, Олександр Островський.

Підведення підсумків Конкурсу відбувається в урочистій атмосфері 09 жовтня 2020 року в Ржищівському міському будинку культури(фойє).

За результатами Конкурсу визначаються І, ІІ та ІІІ місця у віковихгрупах та „Гран-прі”. Автори робіт, що зайняли призові місця, нагороджуються цінними подарунками.

Витрати на проведення конкурсу здійснюються за рахунок коштів спонсорів,а також інших залучених, незаборонених законодавством, коштів.

9. Організатори конкурсу:

Конкурс проводиться за громадської ініціативи місцевих художників та підтримки виконавчого комітету Ржищівської міської обєднаної територіальної громади.

У разі виникнення запитань,ви можете звернутися до організаторів конкурсу: відділу молоді та спорту, будинку дитячої та юнацької творчості та відділу культури і туризму.

Контактний телефон 2-24-36 –Акутіна Оксана

P.S.Слідкуйте за анонсами, на учасників чекатимуть  різні приємності.