17 вересня - День рятувальника

Дата: 21.09.2020 15:57

Фото без описуВ цей день своє професійне свято відзначають працівники МНС України, люди, які рятують людей з вогню, води і будь-яких інших небезпечних ситуацій.
Виконуюча обов'язки міського голови Крістіна Чорненька, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко та заступник міського голови з питвнь діяльності виконавчих органів привітали працівників 20 державної пожежно-рятувальної частини м.Ржищів з Днем рятувальника, вручили грамоти та подарунок, подякували за службу, відповідальне ставлення до обов’язку і побажали сімейного благополуччя та достатку.

Працівники «Служби порятунку» рятувальної станції також приймали вітання з професійним святом.

Крім цього, Крістіна Іванівна вручила грамоту начальнику рятувально-водолазної станції м.Ржищів Леоніду Войтенку за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею.

За матеріалами газети "Ржищівський вінок"