19 вересня село Юшки святкували 370-річчя

Дата: 21.09.2020 16:05

Фото без описуВ цей день у селі відзначається і Храмове свято. Виконуюча обов'язки міського голови Крістіна Чорненька, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко, працівники відділу культури на чолі з начальником Оленою Пасека, уляницький колектив на чолі з Іриною Василенко, ржищівські талановиті виконавиці Людмила Герасименко і Світлана Конюхова приїхали привітати жителів села зі святом.

На початку свята наймолодша жителька Юшок Альона Огіренко зустріла гостей, як годиться, хлібом, сіллю, короваєм.

Вітали ювілярів, а також подружжя, які більш як півстоліття у шлюбі. Співали пісень і куштували смачну юшку, плов та різні добреники місцевих господинь.

У Юшках багато талановитих людей: були представлені роботи місцевої майстрині Ольги Савченко, а також познайомилися з майстром по дереву Анатолієм Євлогієвим, який оздобив інтер‘єр церкви.

Нехай усі побажання селу та його жителям збуваються, а на подвір’ях лунає дзвінкий дитячий сміх!

Газета "Ржищівський вінок"