ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 21.09.2020 16:20

Фото без описуСьогодні в.о.міського голови Крістіна Чорненька, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Терещенко вітали працівників лісового господарства з професійним святом —Днем працівника лісу, який святкують 20 вересня.
Крістіна Іванівна привітала колектив ДП «Ржищівське лісове господарство» зі святом та вручила подарунок. Подяки  з нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісового господарства отримали співробітники підприємства: Надія Коломієць, Віктор Рябоконь, Віктор Бойчук, Василь Ганзюк та Віктор Шкурко.
Депутат Київської обласної ради Руслан Олександрович Кузьменко подякував присутнім за роботу і побажав спокійних трудових буднів та дбайливого ставлення до лісу від людей.

За матеріалами газети «Ржищівський вінок»