1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ

Дата: 01.10.2020 13:23

У всьому світі  щорічно відзначається міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ­­­– ще й День ветерана. Це добре, світле і  дуже актуальне свято, тому що воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Кагарлицький відділ обслуговування громадян від усього серця бажає Вам миру, добра і щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди у ваших душах. Нехай у Вашому житті завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!