БІБЛІОТЕКАРІ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Дата: 01.10.2020 13:59

Фото без опису30 вересня своє професійне свято відзначали працівники бібліотек. Цього дня в.о.міського голови Крістіна Чорненька та депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко завітали до Ржищівської публічної бібліотеки, де зібралися бібліотекарі Ржищівської громади. Крістіна Іванівна привітала працівників бібліотечної галузі з Всеукраїнським днем бібліотек та вручила відзнаки: Почесні Грамоти від Управління культури, національностей та релігій КОДА за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у збереження і розвиток бібліотечної галузі отримали Ніла Слободяник, Вікторія Шевченко; Подяки від виконавчого комітету Ржищівської міської ради отримали Катерина Горбач, Тетяна Булана, Галина Катрюк.

Привітала присутніх начальник відділу культури та туризму Олена Пасека.

Щирі вітання, побажання, подарунки та вдячність за роботу - це був гарний початок святкового робочого дня!

За матеріалами газети "Ржищівський вінок"