Рішення суду про поновлення колишнього мера: нові деталі

Дата: 06.10.2020 09:32

Фото без описуРішення про поновлення на посаді колишнього міського голови, прийняте за два тижні до виборів, щонайменше, дивує – чотири роки тривав розгляд справи… Уважно ознайомившись з цим рішенням, можна зробити висновок, що воно ще не набрало законної сили, що чітко прописано в документі. Крім цього, термін апеляційної скарги 30 днів - після цього рішення набуває чинності. Якщо ж подано апеляцію - тоді рішення набирає чинності після рішення апеляційного суду. Текст рішення викладено таким чином, що його неможливо виконати, тому є необхідність подати клопотання до суду про роз‘яснення. Окрім цього, для поновлення на посаді потрібно прийти процедуру поновлення. Отже, вважаючи дане рішення нечітким за змістом, тобто неясним та незрозумілим, Відповідач за первісним позовом вважає за необхідне звернутися до Ржищівського міського суду Київської області із заявою про роз’яснення даного рішення. Крістіна Чорненька наголосила, що рішення суду буде виконано без порушення чинного законодавства після роз’яснення суду. Роз’яснення Ржищівського суду може зайняти максимум три дні.