Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

"Чиста енергія для Вашої родини!" - інформаційна кампанія Держенергоефективності

Дата: 06.10.2020 11:29
Кількість переглядів: 885

Держенергоефективності розпочинає інформаційну кампанію «Чиста енергія для Вашої родини» #Держенергоефективності за підтримки Проекту ЄС #Twinning запроваджує інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста енергія для Вашої родини».

Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є – завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності. Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:
#сонячні_панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
#теплові_насоси або #твердопаливні_котли – для опалення;
#геліоколектори – для нагріву води.

«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», – прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура. «І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», – наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора