Вітання виконуючої обов'язки міського голови Ржищівської міської ради Крістіни Чорненької Днем захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2020 10:34

Фото без описуСьогодні, 14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Вітаю усіх захисників України, гідних нащадків великих прадідів! Низько вклоняюсь усім, хто взяв у руки зброю і встав на захист України, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу. Усіх військовослужбовців, добровольців, волонтерів…

Переконана, що мужність, відданість, звитяга та любов до Батьківщини – це те, що цінується в усі часи.

Наша задача – підтримувати наших воїнів і говорити слова подяки не тільки сьогодні. Щодня говорімо «Дякую!» за кожен новий мирний день, за те, що ми маємо можливість жити нашим таким звичним життям з нашими буденними проблемами.

У сьогоднішніх, далеко непростих і нелегких обставинах, ми просимо у Пресвятої Богородиці її Покрову над усіма нами. А нашим захисникам – сили, мужності та вдячності від свого народу.

Слава Україні! Слава нашим захисникам!