A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Дистанційні послуги Пенсійного фонду України.

Дата: 30.10.2020 10:30
Кількість переглядів: 461

Під час епідемії коронавірусу працівники Пенсійного фонду продовжують працювати щоденно у штатному режимі. Ми постійно закликаємо громадян користуватись дистанційно послугами Пенсійного фонду. Так, на сторінках веб-ресурсів ми повідомляємо про можливості веб-порталу ПФУ, електронні послуги фонду : «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка», «Автоматичне призначення пенсії», мобільний застосунок «Пенсійний фонд»; нагадуємо про можливість отримати будь-яку консультацію за допомогою дзвінка на гарячу телефонну лінію (04573) 6-12-65.

Саме такий дистанційний захід було проведено 28 жовтня начальником відділу обслуговування громадян № 10 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області Вітою Заїкою, під час якого вона надавала кваліфіковані відповіді, консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення жителям Кагарлицького району та Ржищівської ОТГ.

Окрім того, 29 жовтня головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №10 Олена Кокодей поспілкувалася з ржищівчанами за місцем проживання та надала консультації з питань нарахування та перерахунку пенсії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора