Вітання виконуючої обовязки Ржищівського міського голови Чорненької К.І. з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 14:03

Фото без описуУ першу неділю листопада в країні відзначається День працівника соціальної сфери, який викликає в душі особливі почуття.

Кажуть, що життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим. Соціальні працівники – це люди, які щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї, сім'ї учасників АТО, тимчасово переселених українських громадян, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Від щирого серця хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери Ржищівської міської ОТГ!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі.

Зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення!

З повагою,

в.о. Ржищівського міського голови                                                              К.І.Чорненька