Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі ( магазину промислових товарів) по вул. Тараса Шевченка в

Дата: 30.10.2020 14:14
Кількість переглядів: 632

Фото без опису1. З метою врахування громадських інтересів  відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводиться  громадське обговорювання під час розробки містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єкту  торгівлі ( магазину промислових товарів) по вул. Тараса Шевченка  в м. Ржищів, Київської області»

2.Детальний план території розробляється для  визначення  функціонального призначення  параметрів забудови окремої земельної ділянки з метою будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі ( магазину промислових товарів)   по вул. Тараса Шевченка  в м. Ржищів, Київської області. Детальний план території розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації, визначення параметрів і формування принципів планувальної організації забудови, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області

Платник містобудівної документації – Причепа Юлія Петрівна

Розробник містобудівної документації – Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр архітектурного проектування   та ландшафтного дизайну» головний архітектор проекту –Перегон Ольга Сергіївна

1.Підстава для розроблення – Рішення Ржищівської міської ради Київської області    №2777-86-07 від 03.07.2020 р. «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території щодо будівництва та обслуговування об’єкту торгівлі (магазину промислових товарів) по вул. Тараса Шевченка в м. Ржищів, Київської області».

2.Відповідальні за організацію розгляду пропозицій –начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин виконавчого комітету Ржищівської міської ради – Корденко Ірина Валеріївна.

                                             

                                     Містобудівна оцінка території

Земельна ділянка загальною площею 0,0165га знаходиться у південно-східній частині міста Ржищів. Рельєф ділянки спокійний.

Транспортні зв’язки з автодорогою регіонального значення Р-19 Київ-Ржищів здійснюється по вул. Тараса Шевченка з твердим покриттям. Під’їзд до ділянки здійснюється з північно-східної сторони з вул. Тараса Шевченка.

Земельна ділянка має правильну прямокутну форму, видовжену з північного заходу на південний схід - близько 20 метрів, а із північного сходу на південний захід  - 8 метрів. Рельєф ділянки рівнинний з невеликим ухилом на північний захід, абсолютні відмітки поверхні коливаються в межах 175.2 – 174.3м.

Територія ділянки є комунальною власністю міста і знаходиться у тимчасовому користуванні відповідно договору сервітуту.

Територія, що проектується, знаходиться у житловому кварталі. Вздовж північно-східної межі ділянки проходить вул. Тараса Шевченка, з твердим покриттям, з усіх інших сторін ділянка межує з вільними від забудови територіями. На відстані 6 м. на південний-схід від ділянки розташована будівля магазину, на відстані 7 м на захід від ділянки знаходиться житловий двоповерховий багатоквартирний будинок.

На даний час на земельній ділянці розташовано капітальна дерев’яна будівля магазину, підведено комунікації. По території проходить асфальтована пішохідна доріжка.

Територія проектування перебуває за межами території об’єктів культурної спадщини та їх охоронних зон.

Територія проектування перебуває за межами території об’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон.

У південно-західній частині ділянки проходить місцевий водопровід і каналізаційні мережі.

На дану земельну ділянку розповсюджуються такі існуючі планувальні обмеження:

 • санітарнозахисна зона каналізаційних мереж - 3м до стін будівель;

-   санітарна захисна зона водопроводу – 1м.

Характеристика земельної ділянки, що проєктується :

 • площа території що проектується – 0,0165 га
 • площа забудови 0,0070 га

Проект містобудівної документації складається з текстових та графічних матеріалів.

( дивитись «Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту», «Проєктний план поєднаний з планом червоних ліній», «Проєктний план  поєднаний з зі схемою планувальних обмежень» ) 

Затвердження проектів містобудівної документації є основою для визначення вихідних даних для:

 • Уточнення містобудівних умов та обмежень;
 • Проведення містобудівних розрахунків у разі намірів щодо забудови  або зміни допустимого  виду використання принципів архітектурної композиції забудови;
 • Формування принципів архітектурної композиції забудови;
 • Визначення доцільності , обсягів, послідовності забудови;

Детально ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на офіційному сайті Ржищівської міської ради. Крім того  містобудівна  документація буде розміщена на інформаційному стенді на другому поверсі приміщення міської ради в кабінеті №12 – відділу містобудування, архітектури  та земельних відносин, тел. 2-11-77, з 30 жовтня 2020 р. по 30 листопада 2020 р.  з 8-30 год. до  17-00 год. (понеділок-четвер) , 0 8-30 год до 16-00 год (п’ятниця) за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22  .

 1. Пропозиції надаються до виконавчого комітету   Ржищівської міської  ради  у письмовій формі до 30 листопада 2020 р. за адресою м. Ржищів, вул. Соборна № 22 .
 2. Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:
 1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території , щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
 4. Представники органів самоорганізації населення , діяльність яких поширюється на відповідну територію;
 5. Народні депутати України, депутати Ржищівської міської ради;
 1. Пропозиції надаються за формою (в додатку № 1  до повідомлення).
 2. Пропозиції подані особами не визначеними пунктом 7 цього повідомлення , або подані після встановленої дати  01 груднея 2020 р. залишаються без розгляду.

 

 

 

 1. Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства , будівельних норм, державних стандартів та правил.
 2. Оприлюднення результатів розгляду пропозицій  громадськості до проекту містобудівної документації відбувається шляхом   проведення  інформаційного заходу                    в приміщенні Ржищівської  міської  ради  06 липня 2020 р. о 11-00 год.  та на офіційному сайті Ржищівської міської ради .
 3. Графічна частина до цього повідомлення містить зображення : «Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту» - 1 аркуш, «Проєктний план поєднаний з планом червоних ліній»- 1 аркуш, «Проєктний план  поєднаний з зі схемою планувальних обмежень»-1 аркуш.

 

 

 

 

 

Начальник відділу містобудування, архітектури

та земельних відносин                                                                                               І.В. Корденко

 

Фото без описуФото без опису

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора