76-РІЧНИЦЯ ВИГНАННЯ НАЦИСТІВ З УКРАЇНИ

Дата: 30.10.2020 10:12

Фото без опису29 жовтня делегація від виконавчого комітету Ржищівської міської ради на чолі із Юрієм Терещенком - заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, у складі працівників відділу культури і туризму, територіального центру та членів міської ради ветеранів, вшанували  пам`ять жертв нашого народу у боротьбі проти нацизму, загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам`ятника загиблим воїнам та загиблим односельчанам.

28 жовтня у філіях № 1,4,5 та 6 - КЗ «Ржищівська публічна бібліотека» відбувся цикл заходів приурочений 76-й річниці вигнання нацистів з України про що висвітлено у соцмережі фейсбук : Biblioteka Rzhyshchiv та Культура Ржищів