КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «РЖИЩІВСЬКА МИСТЕЦЬКА ШКОЛА»

Дата: 30.10.2020 10:17
Кількість переглядів: 22

29 жовтня на нараді викладачів Ржищівської мистецької школи, заступник ржищівського міського голови Юрій Терещенко оголосив результати конкурсного відбору на заміщення посади директора КЗ «Ржищівська мистецька школа» та представив колективу її директора - РИЖОВУ АННУ ОЛЕГІВНУ, яка  народилася  в с. Стайки, має вищу музичну освіту, понад 10 років працювала керівником вокальної студії  в Палаці Культури «Енергетик» м.Українка.

Начальник відділу культури і туризму – Олена Пасека разом з колективом привітала новопризначеного директора та щиро подякувала директору Ржищівської дитячої музичної школи Любові Миколаївні Капішон за багаторічну віддану працю в школі на протязі більше 45 років, за те що  довгі роки плекала дитя на ім`я Музична школа, і надалі залишається виховувати і ростити її учнів – майбутніх віртуозів-піаністів.

Також викладачі школи висловили свої побажання щодо перспектив розвитку школи та щирі слова вдячності директору Любові Капішон.