НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 10.11.2020 10:23

Фото без описуЗ нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва на апаратній нараді Крістіна Чорненька вручила грамоти з нагоди професійного свята, ювілеїв у професії та ювілейних днів народжень від Виконавчого комітету працівникам відділу культури та туризму:

викладачам музичних інструментів Ржищівської мистецької школи Людмилі Окуті, Людмилі Криштопі, зберігачці Фондів музею образотворчого мистецтва ім. Івана-Валентина Задорожного Дар’ї Мустеці, завідувачці Юшківського сільського клубу Ользі Калічко, завідувачці Уляницького сільського клубу Ірина Василенко, бібліотекарям Ніні Смоляр, Наталії Луцук, працівникам бухгалтерії відділу культури та туризму Надії Лобуренко та Оксані Любич, опалювачу Ржищівського міського будинку культури Сергію Любичу.

Вітання з ювілеями професійної діяльності лунали для Тетяни Дудич, Любові Капішон та Людмилі Леляк. Тетяна Олегівна у 2000 році створила й очолила народний ансамбль танцю «Дивосвіт» Ржищівського міського будинку культури. А Любов Миколаївна довгий час очолювала Ржищівську дитячу музичну школу і працює викладачем по класу фортепіано. Загалом, Любов Капішон 45 років свого життя присвятила музичній школі – відстоювала її у найскладніші часи та випустила десятки талановитих учнів. Головний спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Леляк працює у сфері культури 45 років.