Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Надаємо послуги дистанційно

Дата: 13.11.2020 11:12
Кількість переглядів: 433

Фото без описуПід час епідемії коронавірусу працівники Пенсійного фонду постійно закликають громадян користуватись дистанційно послугами Пенсійного фонду.   На сторінках веб-ресурсів ми повідомляємо про можливості веб-порталу ПФУ, електронні послуги фонду : «Пенсійний калькулятор», «Електронна трудова книжка», «Автоматичне призначення пенсії», мобільний застосунок «Пенсійний фонд»; нагадуємо про можливість отримати будь-яку консультацію за допомогою дзвінка на гарячу телефонну лінію (04573) 6-12-65.

Саме в такий спосіб через «гарячу телефонну лінію»  начальник відділу обслуговування громадян № 10 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка 13 листопада надавала кваліфіковані відповіді, консультації та роз’яснення з питань пенсійного забезпечення жителям Кагарличчини. 

А 11 та 12 листопада  головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №10 Олена Кокодей поспілкувалася з ржищівчанами за місцем проживання та надала консультації з питань нарахування та перерахунку пенсії.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора