З 01 по 02 грудня 2020 року відбудеться IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

Дата: 25.11.2020 09:52

Фото без опису
Є в Україні така традиція! Раз на рік молодіжні працівники і працівниці збираються на форум, щоб познайомитись,обговорити, навчитись, обмінятись досвідом, постратегувати і спланувати!

2020-й вніс свої корективи і карантинні обмеження, а відтак цього року зустрічайте форум у форматі Першого Молодіжного Телеканалу, який розкаже про діджитал інструменти та роботу в малих громадах!

Два дні справжнього телебачення про молодіжну роботу від:

Вмикайтесь! В ефірі Першого Молодіжного телеканалу 1-2 грудня:

• Ранкове мотиваційне шоу про те, як тримати себе в тонусі і досягати високих результатів у своїй роботі
  • Сюжет про останні новини молодіжної політики в Україні,
  • Прогноз погоди молодіжної політики в Україні. Яких вітрів і циклонів нам очікувати?
  • Безкоштовний телемагазин діджитал інструментів для молодіжної роботи
  • Реаліті-шоу "Діджитал тюнінг молодіжного працівника/ці"
  • Кулінарне шоу "123 гривні"
  • Авторська програма "Як перехитрити карантин?" або 5 відео-історій успіху молодіжної роботи з громад
  • HARDtalk з експертами про компетенції молодіжного працівника 2025. Якими треба бути за пять років, щоб бути цікавими та корисними для молоді?
  • Міжнародний онлайн телеміст між молодіжними працівниками/цями
  • Трансляція нагородження "Кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2020"
  • Вечірнє "Late Youth Show'' ( це буде стильно, весело і неочікувано:)
  • Велика квіз гра - “Молодіжна політика і карантин. Адаптуватися не можна відставити”
  • Реклама(ну а куди ж без неї?)можливостей для молодіжних працівників.

До перегляду запрошуються:

• молодіжні працівники та працівниці;
  • фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях;
  • дослідники та дослідниці молодіжного середовища,
  • усі, кому цікава робота з молоддю.

Зареєструтесь до 12:00 29 листопада за формою https://forms.gle/vWKGuddyCg71PXUNA

30 листопада ми надішлемо телеглядачам і телеглядачкам посилання для доступу і програму телепередач!

У випадку додаткових запитань, звертайтесь в редакцію Першого Молодіжного Телеканалу youthworker.ua@gmail.com