ВАСИЛЬ ВОЛОДІН: НА КИЇВЩИНІ УДЕСЯТЕРО ЗБІЛЬШЕНО ПРОПУСКНУ СПРОМОЖНІСТЬ ТЕСТУВАННЯ НА COVID

Дата: 03.12.2020 16:33

На сьогодні у Київській області обстеження пацієнтів методом ПЛР проводить 1 державний заклад – обласний лабораторний центр, та 3 комунальні – обласна клінічна лікарня, Білоцерківська міська лікарня №3 та Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Їхня загальна щодобова потужність –  понад три тисячі обстежень.

Про це сьогодні, 3 грудня, повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

За весь час пандемії ПЛР-тестування пройшли більше 214 тисяч жителів Київщини.

«З березня пропускну спроможність тестування збільшено у десятеро.  Але це не межа.  Потужність плануємо підсилювати й надалі шляхом поставки двох додаткових ПЛР-аналізаторів», – зазначив Василь Володін.

Очільник області також повідомив про те, що продовжується і розширення кисневої мережі у госпітальних базах, відведених під порятунок хворих на коронавірус: «Наразі киснем обладнали 1784 інфекційних ліжок. Тільки за останній тиждень додали 284 кисневі точки».

На сьогодні на кисневій підтримці в лікарнях Київщини – 991 пацієнт. Або  55,5%  госпіталізованих хворих. Вільні  793 ліжок, які забезпечені централізованою подачею кисню.