ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ В НОВОМУ СКЛАДІ

Дата: 04.12.2020 10:58

Фото без опису03 грудня 2020 року, відбулося позачергове (18) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради. Це перше засідання виконкому у новому складі, затвердженого на першій сесії Ржищівської міської ради VІІІ скликання, в роботі якого взяли участь 12 з 13 членів виконкому.

До складу виконавчого комітету Ржищівської міської ради увійшли:

1.Чорненька Крістіна Іванівна - Ржищівський міський голова

2.Авраменко Ігор Павлович - староста сіл Півці та Онацьки

3.Василенко Валерій Васильович - староста сіл Гребені та Юшки

4.Гребельник Тетяна Захарівна - староста сіл Пії та Липовий Ріг

5.Гриб Ганна Михайлівна - староста сіл Балико-Щучинка та Уляники

6.Нековаль Любов Іванівна - староста села Яблунівка

7.Овчар Юлія Юріївна - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ржищівської міської ради (у декретній відпустці)

8.Папіженко Оксана Іванівна - секретар Ржищівської міської ради

9.Пужакова Юлія Олександрівна - начальник загального відділу, організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Ржищівської міської ради

10.Ремез Віктор Анатолійович - директор КП «Комбінат комунальних підприємств м.Ржищева»

11.Сухомлин Євгенія Іванівна - начальник міського фінансового управління Ржищівської міської ради

12.Терещенко Юрій Григорович - перший заступник міського голови

13.Шевчук Анатолій Іванович - директор ТОВ «Расавка».

За посадами до складу виконавчого комітету також мають увійти ще 6 старост новоприєднаних сіл Ржищівської громади після затвердження їхніх кандидатур на засіданні сесії міської ради.

Сьогодні на порядку денному позачергового засідання було розглянуто 4 проєкти, що стосувалися змін до персонального складу постійно діючих комісій, за якими прийняті відповідні рішення.

Бажаємо новому складу виконавчого комітету Ржищівської міської ради успіхів у роботі комітету, легких та правильних рішень.