Зустрічі з новообраними керівниками ОТГ

Дата: 11.12.2020 13:39

Фото без опису10  та 11 грудня 2020 року на виконання листа ГУ ПФУ у Київській області №16177/02-16 від 08.12.2020 року щодо налагодження співпраці з керівництвом об’єднаних територіальних громад, заступником начальника управління з ретроконверсії Світланою Трохименко спільно з начальником відділу обслуговування громадян №10 (сервісний центр) Вітою Заїкою, проведено робочі зустрічі з новообраними керівниками об’єднаних територіальних громад, а саме Олександром Панютою (Кагарлицький міський голова), Віталієм Савенком (Миронівський міський голова), Віталієм Хоменком (Богуславський міський голова), Крістіною Чорненькою (Ржищівський міський голова), Ігнатієм Сергієнком (Медвинський сільський голова).

В ході зустрічей кожного очільника ОТГ було ознайомлено із станом наповнення бюджету ПФУ, легалізації трудових відносин, погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску та заборгованості зі сплати по відшкодуванню пільгових пенсій, станом пенсійного забезпечення та організацією обслуговування громадян на території об’єднаних територіальних громад.

Також було наголошено, що оскільки пенсії виплачуються своєчасно, згідно графіку, без затримок, то першочерговим завданням є погашення заборгованості перед Пенсійним фондом. А тому насамперед, для вжиття відповідних заходів реагування необхідно щоб якнайшвидше запрацювали комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

За результатами зустрічей з усіма керівниками досягнуто взаєморозуміння та всі налаштовані на плідну співпрацю.