До 30-річчя створення Пенсійного фонду

Дата: 22.12.2020 13:30

Фото без описуВсі пенсійники  України 21 грудня цього року відзначають тридцяту річницю створення Пенсійного фонду.  Це свято надзвичайно важливе для кожного працівника. Адже саме в цей день ми вшановуємо сумлінну та благородну працю тисяч людей, які вчасно подають руку допомоги тим, хто її потребує. Та перш за все, це ще одна можливість подякувати тим співробітникам, які стояли у витоків становлення Пенсійного фонду та брали безпосередню участь у його розбудові. За роки праці вони зробили вагомий внесок у розвиток пенсійного реформування та соціальної сфери.

З найщирішими привітаннями, словами вдячності  та квітами завітали заступник начальника управління з ретроконверсії Світлана Трохименко та начальник відділу обслуговування громадян № 10 ГУ ПФУ у Київській області Віта Заїка до Віри Василівни Олексієнко – яка очолювала управління ПФУ у Кагарлицькому районі з 1991 по 2011 рік. Фахівці Фонду обмінялися теплими спогадами та побажали Вірі Олексієнко сімейного затишку, мирного неба та міцного здоров’я.