Про внесення змін до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради

Дата: 28.12.2020 09:28

У зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в апараті Ржищівської міської ради та її виконавчих органів, розпорядженням  міського голови від 15 грудня 2020 року № 601 внесено зміни до складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради, затвердженого розпорядженням в. о. міського від 19 лютого 2019 року № 80.  До складу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ржищівської міської ради входять:

ТЕРЕЩЕНКО Юрій Григорович  - перший заступник міського голови, голова комісії;

НАУМЧУК Валентина Дмитрівна - головний спеціаліст з питань оплати праці, трудових відносин – інспектор праці управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради, секретар комісії.

Члени комісії:

АКУТІНА Оксана Володимирівна - голова громадської організації "Переможемо разом";

ГЕРАСИМЕНКО Людмила Степанівна – голова громадської організації «Страус»;

МАКСИМЕНКО Олександр Григорович - голова громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів» м. Ржищів;

МОРГУН Лариса Миколаївна - голова організації ветеранів м. Ржищів;

ПАЩЕНКО Богдан Іванович - директор Ржищівської міської філії Київського обласного центру зайнятості;

ПЛОСКА  Наталія Володимирівна - начальник управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради;

РУДНИК Тетяна Михайлівна - голова Ржищівської міської організації  «Союз. Чорнобиль. Україна.".