РЖИЩІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛІДЕР» ОТРИМАВ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 29.12.2020 14:32

Фото без описуРжищівський ліцей «ЛІДЕР» отримав шкільний автобус "Еталон" для перевезення учнів: новенький, красивий, комфортний, безпечний, пахне свіжою фарбою, має ремені безпеки для кожного учня і кнопки викликів до водія.

28 грудня відбулася офіційна передача новеньких автобусів для опорних закладів освіти, в якому взяла участь начальник відділу освіти виконавчого комітету Ржищівської міської ради Н.Б. Горбенко.

Висловлюємо щиру подяку голові Київської обласної державної адміністрації Василю Геннадійовичу Володіну, обласному депутату Руслану Олександровичу Кузьменку та директору департаменту освіти і науки КОДА Жанні Жоржівні Осипенко за сприяння в отриманні такого красеня – автобуса.

Окрема подяка директору КП «КПП м.Ржищева» Віктору Анатолійовичу Ремезу та водію Юрію Дмитровичу Перехресту за розуміння, допомогу і доставку автобуса.

Це надзвичайний подарунок напередодні Нового року та Різдва Христового!

За інформацією начальника відділу освіти Надії Горбенко