МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді

Дата: 15.01.2021 14:17

Фото без описуМрієш про простір у своїй громаді, де молодь зможе реалізувати свій потенціал, генерувати та втілювати ідеї, знаходити однодумців, отримувати нові навички? Давай створимо його разом! В рамках 5-річної програми “Мріємо та діємо” запускається проєкт “МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді”. Його мета полягає у посиленні спроможності молодіжних просторів у громадах надавати якісні послуги для молоді та розбудовувати сприятливе середовище для розвитку громадського активізму, підвищення соціальної згуртованості, просування толерантності та інклюзивності у громадах.

Заявку на участь у проєкті можуть подати ініціативні групи з Київської (окрім міста Києва), Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської областей. Ініціативна група має складатися мінімум з 3 осіб і мати в своєму складі мінімум двох молодих людей віком від 18 до 35 років, з досвідом створення та ведення молодіжного простору в громаді і баченням подальшого розвитку, або без такого досвіду, але з бажанням, баченням та реалістичним потенціалом створити.  До групи можуть входити представники місцевої влади, громадських та благодійних організацій та будь-які інші представники громади, незалежно від посади та роду діяльності, але які матимуть можливість працювати в молодіжному просторі. Перевага надаватиметься тим ініціативним групам, які матимуть в своєму складі різновікову групу, а також, за можливістю, дотримуватимуться гендерного балансу.

Детальніше про конкурс