Порядок надання скан-копій трудових книжок роботодавцями.

Дата: 29.01.2021 10:55

Усю процедуру можна розділити на 4 кроки.
Крок 1. Увійдіть на вебпортал Пенсійного фонду України та у правому верхньому куті натисніть кнопку «Вхід». Оберіть спосіб входу. Роботодавці, як юридичні особи, так і ФОПи, обирають «Юридична особа». Із списку АЦСК оберіть свого надавача послуг Кваліфікованого електронного підпису, укажіть шлях до ключа та введіть пароль до нього. Натисніть кнопку «Увійти з ЕЦП».

Крок 2. У розділі «Комунікації з ПФУ» знайдіть пункт «Відомості про трудову діяльність робітника». Перед внесенням скан-копій система видає коротку інструкцію. Натиснувши на кнопку «Продовжити», переходьте безпосередньо до розділу завантаження.

Крок 3. Заповніть форму на свого працівника. Додайте скан-копії трудової книжки. Натисніть кнопку «Додати файл» та оберіть заздалегідь підготовлені скан-копії трудової книжки, скановану копію згоди на обробку персональних даних працівника.

Крок 4. Натискайте «Відправити до ПФУ», і копія трудової книжки буде передана Пенсійному фонду.

Вимоги до скан-копій.

Роботодавцям, під час оцифрування відомостей про трудову діяльність, необхідно пам’ятати про такі вимоги до скан-копій документів:

• cкан-копія повинна бути кольорова;
  • cканувати необхідно усі заповнені сторінки трудової книжки в хронологічному порядку;
  • cкан-копія має бути чітка та читабельна, з роздільною здатністю 300 dpi;
  • відскановані документи необхідно зберігати у форматах jpg або pdf;
  • розмір кожного файла не має перевищувати 1 Мб;
  • назви файлів мають відповідати виду відсканованого документа.