ВІТАЄМО НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ОЛЕНУ ПАСЕКУ З ЧЕРГОВОЮ НАГОРОДОЮ!

Дата: 04.02.2021 16:34

Фото без описуСьогодні в сесійній залі Київської облдержадміністрації відбулося засідання колегії управління культури, за участі Марини Кулініч – Державного експерта Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції (з питань регіональної політики) Міністерства культури та інформаційної політики України.

На засіданні обговорили питання стану сфери культури Київської області, функціонування публічних бібліотек, збереження та розвиток мережі початкових дитячих шкіл естетичного виховання, початкової мистецької освіти та роботи клубних закладів в умовах децентралізації.

Начальник управління культури Київської облдержадміністрації (голова колегії) Дмитро Гончаренко та його заступник Сергій Васильонок урочисто нагородили працівників культури Київщини за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у культурний розвиток Київської області.

Таку ж Подяку отримала і начальник Ржищівського відділу культури і туризму Олена Пасека.