Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ: БІЛЬШІСТЬ ВИДАТКІВ НА ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ ОТГ

Дата: 08.02.2021 15:31
Кількість переглядів: 1116

На останній сесії Ржищівської міської ради, яка відбулася 5 лютого, депутати одноголосно підтримали внесення змін до місцевого бюджету та виділення коштів на:

? 4 500 грн. на придбання пилки для Піівського дитячого садочка;

? 2 800 грн. ремонт вікна у дитячому садочку «Калинка» (м.Ржищів);

? 21 000 грн. - ремонт харчоблоку та 9 0000 грн. на придбання насосу в гімназію «Гармонія»;

? 6 000 грн. на ремонт котельні школи в Балико-Щучинці;

? 8 000 грн. на придбання плити у дитячий садочок в с.Балико-Щучинка;

? 188 700 грн. на придбання пального, посуду посуду для харчоблоків у новоприєднані заклади.

? 202 565,23 грн. на заробітну плату та компенсаційні виплати працівникам новоприєднаних сільських рад, які перебувають у процесі реорганізації;

? 39 785,28 грн. на погашення кредиторської заборгованості по Стрітівській сільській раді.

Депутати, також, підтримали проекти, подані відділом освіти, а саме додали у структуру відділу освіти ще одного бухгалтера, який буде займатися харчуванням у закладах освіти, яких з цього року збільшилося в два рази, додали у штати Грушівського НВК, Стайківськой школи та садочку, Великоприцьківськоі школи, Кузьмінецької школи, дитячих садочків в Панікарчі та Великих Прицьках працівників, які будуть здійснювати харчування дітей безпосередньо у закладах.

Раніше в цих з закладах діяла система харчування методом напівфабрикатів та надавали цю послугу приватні компанії. В Ржищівській ОТГ діти харчуються за принципом приготовані їжі безпосередньо в закладах, що більш якісно та корисно. Тому у всі новоприєднаних заклади додаються у штат кухонні працівники та закуповується необхідне обладнання, посуд, проводяться тендера на закупівлю продуктів.

Також додана вакансія водія для ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер»» на новий шкільний автобус, який отримав заклад у кінці 2020 року.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора