A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ВІДБУВСЯ ТРАДИЦІЙНИЙ ШАХОВО-ШАШКОВИЙ ТУРНІР З НАГОДИ ВШАНУВАННЯ ЗАГИБЛИХ ЗЕМЛЯКІВ—УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Дата: 15.02.2021 21:00
Кількість переглядів: 1019

3 9 по 12 лютого 2021 року проходив шахового-шашковий турнір серед учнівської молоді Ржищівської МТГ, присвячений загиблим воїнам-інтернаціоналістам Андрію Мулявці, Борису Бондарю та загиблим воїнам АТО Юрію Гладченку та Василю Путаненку.

У зв'язку з карантинними обмеженнями щорічний шахово-шашковий турнір відбувся у закладах освіти Ржищівської ОТГ без участі глядачів.

В заході взяли участь більше ста здобувачів освіти, які із задоволенням показали свої навики гри, як в шахи так і в шашки.

Постійними організаторами турніру є ДНЗ "Ржищівський професійний ліцей", міська організація Спілки воїнів-інтернаціоналістів, виконавчий комітет Ржищівської міської ради, відділ освіти.

15 лютого всі переможці отримали медалі. Працівники ДНЗ "Ржищівський професійний ліцей" приготували для учасників змагань смачну та духмяну випічку до чаю.

Вітаємо переможців!

Шахи Шашки
ОЗО «Ржищівський ліцей «Лідер»

І МІСЦЕ -Легкодух Данії

ІІ МІСЦЕ - Марченко Роман

ІІІ МІСЦЕ- Потапенко Назар

І МІСЦЕ - Стецюра Олексій

ІІ МІСЦЕ- Чорновол Владислав

ІІІ МІСЦЕ - Старіков Михайло

Півецька філія
 

І МІСЦЕ - Шульженко Андрій

ІІ МІСЦЕ - Варава Олег

ІІІ МІСЦЕ - Жилка Альона

ОЗО «Ржищівська гімназія «Гармонія»

І МІСЦЕ – Горбач Дарина

ІІ МІСЦЕ - Лук’яненко Володимир

ІІІ МІСЦЕ - Турченко Денис

І МІСЦЕ - Фесан Дмитро

ІІ МІСЦЕ - Ульяновська Ксенія

ІІІ МІСЦЕ - Паришкура Дар’я

ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

І МІСЦЕ- Громадський Костянтин

ІІ МІСЦЕ - Згура Ярослав

ІІІ МІСЦЕ - Кабан Олексій

І МІСЦЕ - Гончаренко Олег

ІІ МІСЦЕ - Дахно Богдан

ІІІ МІСЦЕ - Нагорний Дмитро

Стрітівська філія
 

І МІСЦЕ - Садовський Ігор

ІІ МІСЦЕ - Чередниченко Анна

ІІІ МІСЦЕ - Жало Каріна

Піївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 

І МІСЦЕ – Тараненко Дмитро

ІІ МІСЦЕ - Рєзнік Наталія

ІІІ МІСЦЕ – Бажан Денис

Балико-Щучинська ЗОШ І-ІІ ст.
 

І МІСЦЕ – Васильченко Анна

ІІ МІСЦЕ – Погребний Вадим

ІІІ МІСЦЕ – Лазоренко Віталій

Кузьминецька ЗОШ І-ІІ ступенів
 

І МІСЦЕ - Підвласний Сергій

ІІ МІСЦЕ - Попик Кирило

ІІІ МІСЦЕ - Мельник Євгеній

Великопріцьківська ЗОШ І-ІІ ст
 

І МІСЦЕ – Савченко Вікторія

ІІ МІСЦЕ – Юхименко Володимир

ІІІ МІСЦЕ – Лазоренко Максим

Грушівський НВК
 

І МІСЦЕ – Олійник Сергій

ІІ МІСЦЕ – Охріменко Тарас

ІІІ МІСЦЕ – Потапенко Євген

Джерело:

Освіта Ржищівщини



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора