ЗВЕРНЕННЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 19.02.2021 10:20

Шановні жителі громади!
20 лютого ми відзначаємо сьому річницю трагічних подій на Майдані, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. В ці дні ми віддаємо данину пам’яті і поваги великій людській, громадянській і національній відвазі, силі духу, стійкості громадян, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави.

Революція Гідності змінила кожного з нас. Вона навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. На жаль, протистояння на Майдані стало лише початком людських втрат. Адже боротьба за самовизначення, за право бути господарями на своїй землі і досі триває на сході нашої держави, де кращі сини і доньки захищають нас від російського агресора, жертвуючи найдорожчим – своїм життям та здоров’ям.

Вічна пам’ять мужнім, самовідданим Героям Небесної Сотні, глибока шана їхнім родинам та усім тим, хто зараз боронить Україну на Сході, миру і процвітання нашій державі. Герої не вмирають! Вони завжди будуть жити у наших серцях.

СЛАВА УКРАЇНІ! ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!

З глибокою вдячністю,
Ржищівський міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА