Проведення індексації пенсій

Дата: 25.02.2021 09:47

22 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено постанову № 127 “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році ”, яка передбачає проведення індексації пенсій з 1 березня.

Пенсії індексуються із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Мінімальний розмір підвищення - 100 гривень.

Крім того, в одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які мають повний страховий стаж (35 років чоловіки та 30 років жінки), розмір пенсійної виплати не може бути нижче 2200 гривень.

Перерахунок проводиться автоматично та не потребує особистих звернень пенсіонерів.

Виплату перерахованих пенсій буде забезпечено у березні 2021 року у визначену кожному пенсіонеру дату виплати.