Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

“Пенсійний калькулятор” – зручний електронний сервіс.

Дата: 09.03.2021 09:31
Кількість переглядів: 405

Фото без описуА ви вже скористалися сервісом “Пенсійний калькулятор”? Фахівці ПФУ  розробили зручний і зрозумілий електронний сервіс, який дозволяє розрахувати розмір майбутньої пенсії. Cтраховий стаж та заробітна плата обчислюються на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Крім того, є можливість самостійно внести інформацію про страховий стаж, набутий до 1 січня 2004 року (періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховуються при призначенні пенсії).

Сервіс за результатами обчислення стажу (в т.ч. з урахуванням додатково внесеної інформації) відповідно до статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

Розмір пенсії визначається у поточних цінах виходячи з припущення, що розмір заробітної плати буде таким, як на час розрахунку “Пенсійним калькулятором”.

За результатами обчислення надається розрахунок пенсії та складові такого розрахунку (помісячний розрахунок коефіцієнтів заробітної плати, страховий стаж, розмір пенсії за формулою, доплата за понаднормовий стаж тощо).

Результати розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті та доступні для перегляду в будь-який час.

Ви можете скористатись “Пенсійним калькулятором”, увійшовши до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора