21 березня відзначають професійне свято працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Дата: 19.03.2021 12:16

Фото без описуЗ цієї нагоди відбувся святковий захід у Ржищівському міському будинку культури. Присутніх вітали голова Ржищівської ОТГ Крістіна Чорненька, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко, директор КП «ККП м.Ржищів» Віктор Ремез, директор «Ржищівської служби благоустрою та ритуальних послуг» Тетяна Сікаленко.

Працівникам двох найбільших у громаді комунальних підприємств Крістіна Іванівна вручила Подяки від виконавчого комітету Ржищівської міської ради. За сумлінне виконання професійних обов’язків відзнаки отримали: водій КП «ККП м. Ржищів» Вадим Гончаренко, робітники з благоустрою «Ржищівської служби благоустрою» Олена Кулікова, Анатолій Чміль, Андрій Моторний, машиніст екскаватора Дмитро Довбиш, електрик КП «ККП м. Ржищів» Анатолій Калина, головний бухгалтер «Ржищівської служби благоустрою» Наталія Радіч, слюсар ремонтник КП «ККП м.Ржищів» Олександр Черевко.

Музичні вітання працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення дарували Стайківський ВІА «COM.PRO.MISS», керівник Микола Нещерет, учні Ржищівської мистецької школи, Уляницький ансамбль «ГОРИЦВІТ», керівник Ірина Василенко, Ирина Василенко, Олена Пасека, Відділ культури і туризму Ржищівської громади.

Джерело:

Газета Ржищівської ОТГ "Ржищівський вінок"