"ТОП - твої обов'язки та права". Онлайн зустрічі 01 квітня о 13.00 з представником відділу зв'язків з громадськістю - Сергієм Безпальчуком.

Дата: 25.03.2021 16:09

Управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації спільно з представниками відділів зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Київської області та міста Києва, а також Київським обласним молодіжним центром реалізується проект «ТОП – твої обов’язки та права».

Фото ілюстративнеПатрульна поліція Київщини, управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації, КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" у тісній співпраці реалізовують проект "ТОП - твої обов'язки та права". Ламаємо стереотипи про співпрацю з поліцією, завдяки представнику відділу зв'язків з громадськістю - Сергієві Безпальчуку Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Ржищівської міської ради пропонує взяти участь у онлайн зустрічі 01 квітня о 13.00 проекту і робити щодень світ кращим.