У СТРІТІВЦІ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД (РЕЙД) "СІМ'Я"

Дата: 29.03.2021 20:24

Фото без описуЗ метою перевірки належного виконання батьківських обов’язків та обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей, 29 березня 2021 року, службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Ржищівської міської ради на території Ржищівської територіальної громади проведено профілактичний захід (рейд) «Сім’я» в селі Стрітівка.

Під час проведення рейду працівниками служби у справах дітей та сім’ї спільно з старостою села Стрітівка було обстежено 4 сім’ї, на вихованні та утриманні в яких перебуває 11 дітей. Двом родинам було вручено попередження за неналежне виконання батьківських обов’язків. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, ведення здорового способу життя та недопущення випадків вчинення насильства в сім’ї.

За інформацією служби у справах дітей та сім’ї