З 1 КВІТНЯ НАСТАЄ "СЕЗОН ТИШІ" В ЛІСАХ ТА МІСЬКИХ ЗЕЛЕНИХ МАСИВАХ

Дата: 01.04.2021 11:15

Фото без описуЗаконом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» №322-VIII від 9 квітня 2015 року Верховна Рада України встановила заборону у період масового розмноження диких тварин проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторів маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Про це йдеться на сайті Міністерства розвитку громад та територій України.

З метою виконання зазначених вимог, у Мінрегіоні звертають увагу на заборону з 1 квітня по 15 червня в усіх лісах і міських зелених масивах проведення санітарних рубок та просять відповідні державні органи контролювати цього Закону.

Така акція проводитиметься в Україні щорічно.