УВАГА: НЕРЕСТ-2021!

Дата: 01.04.2021 11:16

Фото без описуЗ метою забезпечення охорони та збереження у належному стані середовища існування, шляхів міграції та місць природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Київського рибоохоронного патруля встановлюється весняно-літня ЗАБОРОНА на вилов водних біоресурсів.

Терміни заборони:

• у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками, включаючи зону підтоплення – з 1 квітня по 9 червня (включно);
  • у всіх річках та їх кореневих водах – з 1 квітня по 20 травня (включно).

У цей період забороняється використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства, а також днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

Проте дозволяється любительське рибальство до 3 кг риби на одну особу однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у місцях, визначених у переліку та на інших водоймах в адміністративних межах населених пунктів.

Наказ Київського управління Держрибагентства