Ржищівська громада долучилась до обласного проекту та взяла участь в онлайн зустрічі з поліціянтом Сергієм Безпальчуком - представником відділу зв'язків з громадськістю

Дата: 01.04.2021 16:32

Фото без опису01 квітня в ZOOM конференції взяло участь 33 молодих людей громади. Дякуємо співрозмовнику за цікаву розповідь про права неповнолітніх та змістовні відповіді на питання.
Патрульна поліція Київщини, управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації, КЗ КОР "Київський обласний молодіжний центр" у тісній співпраці  реалізовують проект "ТОП - твої обов'язки та права".
 Ламаємо стереотипи про співпрацю з поліцією, завдяки представнику відділу зв'язків з громадськістю - Сергієві Безпальчуку молодь озброєна знаннями з протидії булінгу, з кіберзбезпеки, особистої безпеки (яка є одним із пріоритетів національної молодіжної Стратегії до 2030 року)