ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 13.04.2021 20:59

Фото без опису13 квітня 2015 року загинув наш земляк із с.Кузьминці під час чергового обстрілу українських позицій поблизу міста Авдіївка (Донецька область) - сержант ПУТАНЕНКО Василь Миколайович, 40-а бригада тактичної авіації (зведений загін ПС ЗСУ "Дика качка"). Уламок снаряду 120 мм міни влучив у ящики з боєприпасами в бліндажі. Разом з Василем загинули молодший сержант Б. Гончаренко, солдат Д. Гура, солдат О.Вовченко та солдат О. Тищенко.

Указом Президента України N°537/2015 від 10 квітня 2015 року, "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом" За мужність "III ступеня (посмертно).

Сьогодні делегація працівників культури села Кузьминці на чолі зі старостою сіл Кузьминці та Панікарча Лідією МЕЛЬНИК, вшанували пам'ять ВАСИЛЯ ПУТАНЕНКА хвилиною мовчання, та поклали квіти на його могилу.

Безмежна вдячність та світла пам'ять Герою!